Golf

hotel U lip***Trojanovice je ideálním výchozím místem pro golfovou turistiku v Beskydech. V jeho nejbližším okolí se nachází několik hřišť jak pro špičkové hráče tak hriště pro hráče s klubovým HCP.
20% sleva na Fee v golf resortu Čeladná a na hřišti v Rožnově p. R. pro hosty našeho hotelu U lip Trojanovice
 

Čeladná

Rožnov

Ostravice

Ropice

Velké Karlovice 

Hráči golfu si přijdou na své v Prosper Golf Clubu Čeladná, na krásném 36-jamkovém hřišti špičkové kvality, na kterém se hraje Czech Open, Hřiště je spojeno se jménem Miguela Angela Jiméneze, který hřiště designoval. Golf resort v Ostravici nabízí pěknou hru pro náročnější na18-ti jamkovém hřišti v krásném terénu a s hezkými výhledy do okolní krajiny, na Ondřejník a Lysou horu. V Ropici je krásné 18-ti jamkové hřiště s moderní klubovnou i zázemím. Ve Valašském golfovém klubu v Rožnově p. R. je 9-ti jamkové malebné klubové hřiště zasezené v záhybu Bečvy na úpatí Radhoště. No a konečně spíše raritní hriště ve Velkých Karlovicích, které Vás potrápí nakloněnými fairwayemi a hrou přes horizont.

Turistika a cykloturistika   

 

Milovníci horské turistiky jistě ocení krásu zdejší krajiny na některé z mnoha turistických tras v okolí Pusteven.

Místní přírodu nemusíte obdivovat jen po svých. Zdejší terén je také vhodný pro jízdu na kole. Mnoho cylkotras vede po vrstevnicích a zvládnou je i netrénovaní cyklisté. Naopak pro náročné cyklisty jsou zde terény, které slouží k pořádání cyklistických závodů Beskydtour (silnice i MTB).

Vzrušující zážitek Vám poskytne sjezd z Pusteven na koloběžce.

Vodní sporty    

V letních měsících stojí za návštěvu Aquapark ve Frenštátě a oblíbený areál na Olešné.

Příznivcům vodních sportů je k dispozici krytý bazén ve Frenštátě pod Radhoštěm.  Je vybaven masážními tryskami a malou klasickou saunou. V Rožnově p.R je bazén navíc vybaven parní lázní, whirpoolem a tobogánem, který ocení především děti.

Lanová centra   

Zajimavým zážitkem může také být návštěva Lanového centra Tarzanie cca 150m od hotelu nebo další centra v Ostravici nebo Rožnově p.R.. Zejména pak pro skupiny dětí (škola v přírodě, lyžařský výcvik, školní výlet...)

 

Lyže - snowboard 

areál Pustevny

Na své si přijdou i příznivci běžeckého lyžování.Na Pustevnách je zřízen běžecký stadion s 2 a 5-ti kilometrovým okruhem s upravovanou stopou. Upravená stopa vede taky na oblíbená místa na Martiňák, na Radhošť a na chatu Mír. Hřebeny Pusteven nabízí spoustu zajímavých míst s nádhernými výhledy do okolní krajiny.

areál Bílá

Z hotelu U lip *** Trojanovice je to jen pár kilometrů do zimního areálu na Bílé vybavenému ke komfortnímu zimnímu sportování. Parkování je bezplatné u dolních nástupních stanic. Čtyřsedačková lanovka Vás přepraví na vrchol Zbojníka. Odkud vedou sjezdovky s různým stupněm obtížnosti.